O firmie

:: Strona Główna : O firmie

Nasza firma ma charakter rodzinny, od blisko 30 lat specjalizujemy się w obróbce i pracy z drewnem.

Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami w budowaniu solidnych, pięknych i ekologicznych domów z drewna. Potwierdzą to Państwu opinie naszych zadowolonych klientów. Nasze domy są wyjątkowe ponieważ budujemy je tradycyjną metodą góralską stosowaną na Podhalu od stuleci. Każdy główny element domu czyli "płaz" jest wyselekcjonowany, odpowiednio sezonowany, starannie obrabiany i ręcznie pasowany na ścianie. Wszystkie węgły, czopy i zacięcia to ręczna precyzyjna robota. Niema tu mowy o masowej produkcji.

 

Nasi klienci głównie  cenią nas za:
solidne i estetyczne wykonanie prac, uczciwość, terminowość , doradztwo techniczne , 

 

Główny budulec, z którego składają się ściany, to płazy z wyciętym rdzeniem-zapobiega nadmiernemu pękaniu. Ich grubość, w zależności od życzeń Klienta, i rodzaju budynku to 18 cm, 20 cm, najczęściej 22cm 24cm, a szerokość od 35 cm do 48 cm. Są to najbardziej optymalne wymiary "płaza".  Zbudowane z takiego materiału domy cechują się:   bardzo dobrą izolacją termiczną ekonomią w budowie i użytkowaniu atrakcyjnym wyglądem. Budulec, który stosujemy, to “smrek”, czyli świerk - ciepłe, miłe w dotyku, a przede wszystkim - wytrzymałe drewno. 

 

 

Gwarancja najwyższej jakości

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

JaworDomy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

domy letniskowe śląskie, drewniane meble ogrodowe Świecie, domy z płazów Sucha Beskidzka, ławki z drewna Opoczno, góralskie domy całoroczne Kętrzyn