Nasze domy

:: Strona Główna : Nasze domy

Drewniane domy to elegancja, która w ścisły sposób łączy się z tradycją i klasyką gatunku. Doskonałym tego przykładem są chociażby urokliwe domy góralskie, czy nowoczesne domy z bali. Te pierwsze to przede wszystkim niezwykłe bogactwo typowo góralskiej aranżacji. Drugie to prostota, która łączy się z nowoczesnością.

 

Najnowocześniejsze rozwiązania, które stosujemy podczas budowy domów wpływają bezpośrednio na ich końcową jakość i komfort życia w nich. Dopełniamy wszelkich starań aby domy jak najlepiej były wykonane pod względem technicznym a także pod względem estetycznym, ale również cechowały się odpowiednim poziomem izolacyjności. Dzięki temu w domu zachowany będzie odpowiedni, zdrowy mikroklimat. Stosowanie odpowiednich technik i wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że budowane przez naszą firmę domy z drewna są miejscami przytulnymi i przyjaznymi bez względu na porę roku. Domy budujemy głównie z własnego, sezonowanego materiału lub tego, który zostanie nam powierzony przez samego zleceniodawcę. Jakimi walorami cechują się budowane przez firmę Jawor Stanisław Jaworski domy drewniane? Domy drewniane (np. domy z płazów czy domy szkieletowe) odznaczają się solidnością wykonania, niezwykle wysokim stopniem izolacji termicznej, atrakcyjnością wyglądu oraz ekonomią, która dotyczy nie tylko samej budowy, ale i użytkowania budynku. Zindywidualizowanie oferowanych projektów wpływa na bardzo szeroki zakres możliwych do wykonania prac. Zależy Państwu na czymś niebanalnym, niepowtarzalnym? Dopełnimy wszelkich starań aby sprostać zadaniu. Drewniane domy to piękno i elegancja, które dodatkowo otrzymują od nas wyjątkową funkcjonalność oraz przystosowanie do indywidualnych wizji, wymagań i preferencji zleceniodawcy i użytkowników domu. Połączenie zdrowego mikroklimatu, elegancji i uroku, ekologii i nowoczesnych technologii ma za zadanie sprawić, aby drewniany dom przez okrągły rok cieszył właściciela i był spełnieniem jego marzeń.

 

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy? Drewniane domy, których budowę oferujemy to rozwiązania ekologiczne, solidne i wyjątkowo piękne. Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepszą firmą, jaka istniała pod polskim niebem. Lecz każdego dnia wysiłkiem i ciężką pracą zdobywamy zaufanie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Jawor Stanisław Jaworski.

Gwarancja najwyższej jakości

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

JaworDomy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

budowa domów drewnianych Wąbrzeźno, domy letniskowe Iława, altany Proszowice, domy letniskowe Jarocin, ławki Żnin