O firmie

:: Strona Główna : O firmie

Nasza firma ma charakter rodzinny, początek  sięga 1989roku, Kiedy to Stanisław Jaworski założył swoją pierwszą działalność gospodarczą, nieprzerwanie działąjącą na rynku do dzisiaj. Początkowo pod nazwą USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI STANISŁAW JAWORSKI.  Po roku 2004 nazwa została zmieniina na obecną Z.U.JAWOR Stanisław Jaworski.  Od 30 lat specjalizujemy się w obróbce drewna  i budowie domów drewnianych.

 

Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami w budowaniu solidnych, pięknych i ekologicznych domów z drewna. Potwierdzą to Państwu opinie naszych zadowolonych klientów. Nasze domy są wyjątkowe ponieważ budujemy je tradycyjną metodą góralską. Przenosząc  kilkadziesiąt zabytkowych domów z Podchala i odnawiająć je zdobywaliśmy doświadczenie i poznawaliśmy tajniki najstarszych budowniczych .  Każdy główny element domu czyli "płaz" jest wyselekcjonowany, odpowiednio sezonowany, starannie obrabiany i ręcznie pasowany na ścianie. Wszystkie węgły, czopy i zacięcia to ręczna precyzyjna robota. Niema tu mowy o masowej produkcji. Z dumą możemy pochwalić się zleceniem renowacji  ponad  200 letniej chaty w Luszkowie zapisanej w rejest zabytków  w całości wybudowana bez  "gwoździa" . Oraz wykonaniem Karczmy Rzym w Krakowie  - powstała z kilku starych "izb"  oraz wiele innych ciekawych nietypowych i innowacyjnych projektów.

 

Nasi klienci głównie  cenią nas za:
solidne i estetyczne wykonanie prac, uczciwość, terminowość , doradztwo techniczne , kompleksowe prowadzenie prac. Dlatego większość naszych zleceń jest z polecenia  

 

Główny budulec, z którego składają się ściany, to płazy z wyciętym rdzeniem-zapobiega to nadmiernemu pękaniu i kręceniu  . Ich grubość, w zależności od życzeń Klienta, i rodzaju budynku to   20 cm, najczęściej 22cm 24cm, a szerokość od 35 cm nawet do 50 cm. Są to najbardziej optymalne wymiary "płaza".  Zbudowane z takiego materiału domy cechują się:   bardzo dobrą izolacją termiczną ekonomią w budowie i użytkowaniu oraz atrakcyjnym wyglądem. Budulec, który stosujemy, to “smrek”, czyli świerk - ciepłe, miłe w dotyku drewno , używane na podchalu i nie tylko od stuleci . 

 

 

deneme bonusu

Gwarancja najwyższej jakości

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

JaworDomy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

budowa domów drewnianych Częstochowa, domki drewniane całoroczne Busko-Zdrój, domy szkieletowe Olecko, domki drewniane całoroczne Złotoryja, drewniane meble ogrodowe Kamień Pomorski