Nasze domy

:: Strona Główna : Nasze domy

Drewniane domy to elegancja, która w ścisły sposób łączy się z tradycją i klasyką gatunku. Doskonałym tego przykładem są chociażby urokliwe zabytkowe domy góralskie , czy nowoczesne domy z bali które powstają obecnie. Te pierwsze to przede wszystkim niezwykłe bogactwo typowo góralskiej aranżacji. Drugie to prostota, która łączy się z nowoczesnością.

 Najnowocześniejsze rozwiązania, które stosujemy podczas budowy domów wpływają bezpośrednio na ich końcowy wygląd , jakość i komfort życia w nich.  Dopełniamy wszelkich starań aby domy jak najlepiej były wykonane pod względem technicznym a także pod względem wizualnym, ale również cechowały się odpowiednim poziomem izolacyjności, który wpływa na koszty utrzymania, pamiętając o ideii domu drewnianego który nie jest "hermetyczną puszką" tylko powrotem do natury i ekologi . 

Dzięki temu w domu zachowany będzie odpowiedni, zdrowy mikroklimat. Stosowanie nowoczesnych technik z wykorzystywaniem ekologicznych materiałów sprawia, że budowane przez naszą firmę domy z drewna są miejscami przytulnymi i przyjaznymi bez względu na porę roku. Domy budujemy głównie z własnego, sezonowanego materiału lub tego, który zostanie nam powierzony przez samego zleceniodawcę. Jakimi walorami cechują się budowane przez firmę Jawor Stanisław Jaworski domy drewniane? Domy drewniane (np. domy z płazów ) odznaczają się solidnością wykonania, niezwykle wysokim stopniem izolacji termicznej- potwierdzone opiniami klientów oraz zdjęciami z kamer termowizyjnych, atrakcyjnością wyglądu oraz ekonomią, która dotyczy nie tylko samej budowy, ale i użytkowania budynku. Projekty oferowane w dzisiejszych czasach oraz nowoczesne  technologie  wpływają na bardzo szeroki zakres możliwych do wykonania prac.

Zależy Państwu na czymś niebanalnym, niepowtarzalnym?

Dopełnimy wszelkich starań aby sprostać zadaniu. Drewniane domy to piękno i elegancja, które dodatkowo otrzymują od nas wyjątkową funkcjonalność oraz przystosowanie do indywidualnych wizji, wymagań i preferencji   użytkowników domu. Połączenie zdrowego mikroklimatu, elegancji i uroku, ekologii i nowoczesnych technologii ma za zadanie sprawić, aby drewniany dom przez okrągły rok cieszył właściciela i był spełnieniem jego marzeń.

 

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy? Oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu.Drewniane domy, które budujemy to rozwiązania ekologiczne, solidne a przede wszystkim  piękne. Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepszą firmą, jaka istniej pod polskim niebem. Lecz każdego dnia wysiłkiem i ciężką pracą zdobywamy zaufanie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Jawor Stanisław Jaworski.

deneme bonusu

Gwarancja najwyższej jakości

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

JaworDomy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

domki letniskowe Grajewo, domy letniskowe Przasnysz, ławki Żywiec, domy letniskowe Jelenia Góra, budowa domów drewnianych Radom